İade ve Değişim

İade

İnternet sitemizde almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak biz Okul Sepeti Pazarlama A.Ş. olarak internet sitemizden satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 30 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz. Havale ile vermiş olduğunuz bir siparişi iade etmek istediğinizde ürünü kargoya teslim ettikten sonra 0850 333 22 02 numaralı telefondan veya bilgi@okulsepeti.com.tr den tarafımıza ulaşarak iadenin yapılacağı banka hesap bilginizi ya da IBAN numaranızı iletmeniz gereklidir. Ya da iade etmek istediğin ürünü Yurtiçi kargoya teslim ederken içerisine iade nedeninizi ve hesap veya IBAN bilginizi paylaşabilirsiniz.

Paket olarak satışından dolayı özel indirim uygulanan ürünlerden bir kısmının iadesi durumunda, satın alınan diğer ürünler için indirimsiz fiyatlar üzerinden fiyat farkı faturası kesilecek ve kalan bakiye iade edilecektir.

 

Değişim

İade koşullarına uygun olan ürününüzü Yurtiçi Kargo aracılığıyla tanımlı adresimize  karşı ödemeli  olarak gönderebilirsiniz.

 

 

İade ve Değişim için adres : 

 

Firma Adı : Okul Sepeti Pazarlama A.Ş.  

Adres        : Emek Mah. Nato Yolu Cad. No:280 K:1 Sancaktepe / İSTANBUL